Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Szczegóły oferty

Narzędzia i zasoby Internetu w nauczaniu języka obcego

Adresat: zainteresowani nauczyciele języków obcych

Kierownik kursu: Barbara Czwartos

Liczba godzin: 6 (2 spotkania po 3 godziny)

Uwagi: zapisy do 30.09.2020

Termin kursu: październik – proponowane terminy: 22.10.2020, 29.10.2020, godz. 16.00 -18.15 (możliwość zmiany terminu w zależności od potrzeb uczestników)

Cena: 60 zł

Tematyka:

1. Chmury wyrazów, rebusy, generatory krzyżówek
  2. Skuteczna nauka słownictwa: aplikacje lingos, installing
  3. Praca z tekstem pisanym: tworzenie C-testu, rozsypanki
  4. Praca z obrazkiem: edycja za pomocą aplikacje Canva, crello
  5. Obróbka tekstu słuchanego: aplikacja edpuzzle
  6. Voki- aplikacja motywująca do mówienia
  7. Story jumper – aplikacja kształcąca sprawność pisania

Warunki uczestnictwa: aktywny udział w kursie, wykonanie krzyżówki, edycja dowolnego obrazka, stworzenie historii w aplikacji story jumper

Informacje merytoryczne:

B. Czwartos: 32 258 13 97 w. 122;  bczwartos@womkat.edu.pl

Osoba do kontaktu: Barbara Czwartos
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: bczwartos@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 60 zł od uczestnika
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 11

Jeżeli wpłata zostanie dokonana w dniu szkolenia należy przynieść potwierdzenie przelewu. Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204