Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Tytuł

Bajkoterapia i jej praktyczne wykorzystanie w pracy z dziećmi

Adresat

Nauczyciele przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej oraz klas IV-VI, nauczyciele bibliotekarze, języka polskiego, pedagodzy, psycholodzy oraz nauczyciele zainteresowani tematyką.

Zakres tematyczny

Wykorzystanie bajek i baśni psychoedukacyjnych, psychoterapeutycznych, relaksacyjnych i filozoficznych  w pracy z dziećmi, w tym z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych i czytelniczych. Warsztaty zawierają elementy pedagogiki zabawy.

Kierownik szkolenia

Aldona Ferdyn

Prowadzący

dr Wanda Matras-Mastalerz – adiunkt w Instytucie Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego  we Wrocławiu. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu terapeutycznej funkcji książki, biblioterapii, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, technik pracy umysłowej oraz edukacji medialnej i czytelniczej.  Certyfikowany trener stymulacji pamięci i rozwoju intelektu.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl