Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Tytuł

Kurs języka angielskiego – poziom B2

Adresat

Nauczyciele wszystkich typów szkół, osoby, które przygotowują się do zdawania egzaminów językowych

Zakres tematyczny

Kierownik szkolenia

Joanna Drążek

Prowadzący

Monika Chmielewska – nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny, wieloletni koordynator projektów krajowych i międzynarodowych, od 2005 r. nauczyciel i wykładowca akademicki prowadzący kursy i szkolenia z zakresu nauczania języka angielskiego, kwalifikacje z zakresu zarządzania oświatą, psychologii zachowań społecznych oraz nauczania filozofii, etyki, wykładowca na kursach językowych RODN WOM (rekomendacja: wszystkie osoby przygotowywane do egzaminu PTE w poprzednich edycjach kursu zdały ww. egzamin)

Liczba godzin

90 (3 godziny lekcyjne raz w tygodniu)

Uwagi

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy ustalą dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia kursu najbardziej odpowiednią dla wszystkich

Zajęcia rozpoczną się w połowie października.

Cena kursu: 780 zł.

Uwaga: cena i liczba godzin mogą ulec zmianie w zależności od liczebności grupy

Informacje merytoryczne:

Joanna Drążek: 32 258 13 97 w. 122;