Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Tytuł

Kurs języka angielskiego – poziom B1

Adresat

Nauczyciele wszystkich typów szkół, osoby, które płynnie posługują się językiem angielskim, ale chcą jeszcze bardziej doskonalić swe umiejętności, a także dążą do uzyskania certyfikatów językowych

Zakres tematyczny

Kurs ma na celu rozwijanie wszystkich sprawności językowych w dążeniu do poziomu zaawansowanego znajomości i posługiwania się językiem angielskim, a także osiągniecie poziomu umożliwiającego przystępowanie w przyszłości do egzaminów certyfikujących.

Kierownik szkolenia

Joanna Drążek

Prowadzący

Marcin Gliński - absolwent Wydziału Filologicznego UŚ W Sosnowcu oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ w Katowicach, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach angielskojęzycznych oraz Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach, certyfikowany trener metodyczny, autor i redaktor rubryki ELT TREASURES w magazynie The Teacher w Warszawie, tłumacz języka angielskiego w korpusie dyplomatycznym RP.

Liczba godzin

60 (2 godziny lekcyjne raz w tygodniu)

Uwagi

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy ustalą dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia kursu najbardziej odpowiednią dla wszystkich

Zajęcia rozpoczną się w połowie października.

Cena kursu: 520 zł.

Uwaga: cena i liczba godzin mogą ulec zmianie w zależności od liczebności grupy

Informacje merytoryczne:

Joanna Drążek: 32 258 13 97 w. 122;