Jesteś tutaj: Strona główna > Szczegóły oferty

Kurs języka niemieckiego – poziom B1

Adresat

Nauczyciele wszystkich typów szkół

Osoby, które płynnie posługują się językiem niemieckim, ale chcą jeszcze bardziej doskonalić swe umiejętności, a także dążą do uzyskania certyfikatów językowych

Zakres tematyczny

Kurs ma na celu rozwijanie wszystkich sprawności językowych w dążeniu do poziomu zaawansowanej znajomości języka niemieckiego umożliwiającego przystępowanie do egzaminów certyfikujących.

Kierownik szkolenia

Barbara Czwartos

dr Barbara Czwartos

Nauczyciel – konsultant RODN „WOM” Katowice

Nauczyciel dyplomowany

Doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa

Autor publikacji naukowych z zakresu dydaktyki nauczania języków obcych

Ekspert międzynarodowego certyfikatu jakości kształcenia LQW

Wieloletni wykładowca w zakresie metodyki nauczania języków obcych

Liczba godzin

60 (2 godziny lekcyjne raz w tygodniu)

Uwagi

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy ustalą dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia kursu najbardziej odpowiednią dla wszystkich. Zajęcia rozpoczną się w połowie października.

Cena kursu: 520 zł

Informacje merytoryczne: