Jesteś tutaj: Strona główna > Kluby nauczyciela> Sieć nauczycieli informatyki i edukacji wczesnoszkolnej

Sieć nauczycieli informatyki i edukacji wczesnoszkolnej

Sieć nauczycieli informatyki i edukacji wczesnoszkolnej

Adresat

Nauczyciele informatyki wszystkich poziomów edukacyjnych, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

Zakres tematyczny

Cele:

• integracja środowiska nauczycieli informatyki
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, materiałami dydaktycznymi
  • wykorzystanie zasobów internetowych, darmowych  aplikacji w pracy dydaktycznej
  • przestrzeganie prawa w zakresie korzystania,
  • rozpowszechniania oprogramowania komputerowego, aplikacji, dokumentów elektronicznych, itp.

Marta Cichoń-Sendor

adres: mcichonsendor@womkat.edu.pl

tel. 32 203 59 67 wew: 201

Formuła sieci

• prowadzona w formie bezpłatnych spotkań on-line (platforma Microsoft Teams) lub stacjonarnie w ośrodku RODN ”WOM” w Katowicach
  • dołączyć do sieci można poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na spotkanie lub mailem na adres: mcichonsendor@womkat.edu.pl
  • na każde spotkanie wysyłany jest e-mail z zaproszeniem
  • okres trwania sieci: listopad 2023 – maj 2024, terminy spotkań:
  • 1 spotkanie - 08.11.2023 zapisz się
  • 2 spotkanie - 27.02.2024 zapisz się
  • 3 spotkanie - 22.05.2024 zapisz się
  • każdy uczestnik sieci jest zobowiązany dzielić się doświadczeniami w procesie nauczania TIK poprzez udostępnianie ciekawych linków, materiałów dydaktycznych itp.

Uwagi

Warunkiem uzyskania zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w sieci jest aktywność uczestnika w ramach cyklicznych spotkań, dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, wypracowanymi materiałami dydaktycznymi.