Jesteś tutaj: Strona główna > Kluby nauczyciela> Sieć informacji i współpracy nauczycieli języków obcych

Sieć informacji i współpracy nauczycieli języków obcych

Sieć informacji i współpracy nauczycieli języków obcych.

Adresat

Nauczyciele języków obcych wszystkich typów szkół

Zakres tematyczny

Celem działania sieci jest przede wszystkim wymiana informacji o szkoleniach organizowanych przez RODN WOM, a także o innych ciekawych wydarzeniach mogących zainteresować nauczycieli języków obcych.

Koordynator sieci - Joanna Drążek - będzie mailowo utrzymywać kontakt z nauczycielami w sieci w formie wymiany informacji.

Poprzez koordynatora można także informować innych nauczycieli w sieci o organizowanych przez siebie ciekawych wydarzeniach szkolnych związanych z nauczaniem języków obcych.

Możliwe też inne formy współpracy, które powstaną w trakcie trwania i rozwoju sieci.

Joanna Drążek

Formuła sieci

Otwarta:

Każdy nauczyciel może w dowolnym momencie wpisać się do sieci, a także mailowo poprosić o usunięcie z sieci i nie przysyłanie informacji

ZAPISZ SIĘ>>

Uczestnicy korzystają z zasobów informacyjnych sieci.

Nie przewiduje się wydania zaświadczeń, ponieważ nie wyznaczono terminu końcowego działania sieci oraz działanie sieci nie przewiduje wykonania określonych zadań przez uczestników.