Jesteś tutaj: Strona główna > Kluby nauczyciela> Sieć Metoda WebQuest i cyfrowe narzędzia edukacyjne

Sieć Metoda WebQuest i cyfrowe narzędzia edukacyjne

Sieć: Metoda WebQuest i cyfrowe narzędzia edukacyjne

Adresat

Adresatem sieci/grupy są nauczyciele wszystkich przedmiotów i zajęć wszystkich typów placówek oświatowych (przeszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, w tym także bibliotekarze, pedagodzy, doradcy zawodowi, doradcy metodyczni).

Zakres tematyczny

Sieć współpracy skupia osoby zainteresowane wykorzystywaniem w nauczaniu Metody WebQuest i cyfrowych narzędzi edukacyjnych. Celem jest stworzenie sieci nauczycieli pracujących i zainteresowanych Metodą WebQuest, a także wymianą doświadczeń na temat wykorzystywanych w nauczaniu mobilnych aplikacji edukacyjnych oraz cyfrowych narzędzi i zasobów. Zakładamy, że w grupie będziemy się wymieniać doświadczeniami i prezentować autorskie WebQuesty, edublogi, scenariusze lekcji on – line na smartfony i tablety.

Marek Szafraniec

Formuła sieci

Podstawą współpracy i aktywności uczestników będzie wymiana doświadczeń oraz prezentacja własnych opracowań w grupie na FB:

Formuła pracy  w sieci zamknięta, zapisy do wyczerpania miejsc (30 miejsc). Systematyczna praca w ramach sieci samokształcenia odbywać się będzie on-line przez jeden semestr w roku szkolnym 2020/2021.

Cykliczne spotkania i webinary dwa razy w miesiącu.

Uwagi

Uczestnik otrzyma zaświadczenie po 30 godzinach systematycznej pracy on-line w grupie.