Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> BEZPIECZEŃSTWO W EDUKACJI

BEZPIECZEŃSTWO W EDUKACJI

BEZPIECZEŃSTWO W EDUKACJI

BEZPIECZNA SZKOŁA

Bezpieczeństwo w internecie. Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych

Prawa autorskie

Agresja w szkole


CZYM JEST BEZPIECZEŃSTWO?

 

 

 

 

 

 

 ***

Wystartował Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa – sprawdzamy, czy dzieci wiedzą jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach.

Jak odpowiednio zachować się w drodze do szkoły, w domu, kiedy należy udzielić pierwszej pomocy i jak bezpiecznie poruszać się w Internecie? – te i inne zagadnienia zostaną sprawdzone w ramach Ogólnopolskiego Testu Bezpieczeństwa. Poprzednie edycje Testu pokazują, że na drogach dzieci radzą sobie coraz lepiej, ale jednocześnie pojawiają się trudności z odpowiedziami na niektóre pytania, na przykład te związane z poruszaniem się w Internecie. Dlatego warto sprawdzać wiedzę dzieci na temat bezpieczeństwa i poznawać obszary wymagające dalszej edukacji, aby minimalizować potencjalne zagrożenia, z którymi mogą zetknąć się najmłodsi. Test Bezpieczeństwa będzie aktywny do 31 stycznia 2018r., ale zachęcamy do jego przeprowadzenia już dziś.

więcej>>

***

NIK o bezpieczeństwie i higienie nauczania w szkołach publicznych 
Smartfony wywołują zaburzenia depresyjne u młodzieży?

  

 

 

 

 

 

 

 

***

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i kursów doskonalących odpłatnych w ramach zagadnienia "Technologie Informacyjno-Komunikacyjne".

Nazwa Data
rozpoczecia
Technologie informacyjno-komunikacyjne - Kurs doskonalący
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Grafika komputerowa Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Joomla – część I – System zarządzania treścią strony internetowej Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Joomla – część II - Bezpieczeństwo strony i projektowanie szablonów Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Joomla – część III – Projektowanie własnych modułów do szablonów Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Office 365- szkoła w chmurze Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
Proponowany termin nr: 1 Pierwsze kroki w programowaniu - nauczanie przez zabawę (kodowanie na dywanie) 14.11.2018
godz. 15:00
Zapisz się online
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Pierwsze kroki w programowaniu – nauczanie przez zabawę (kodowanie na dywanie) Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Platforma Moodle wspomaga dydaktykę Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Praca w chmurze (dysk Google) Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
Proponowany termin nr: 1 Programowanie w Baltie dla edukacji wczesnoszkolnej 07.11.2018
godz. 15:00
Zapisz się online
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Programowanie w Baltie dla edukacji wczesnoszkolnej Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
Proponowany termin nr: 1 Programowanie w Baltie dla II estapu edukacyjnego 08.11.2018
godz. 15:00
Zapisz się online
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Programowanie w Baltie dla II etapu edukacyjnego Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? SCRATCH Junior- nauka programowania Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
Proponowany termin nr: 1 Środowisko SCRATCH - nauka programowania 12.11.2018
godz. 16:00
Zapisz się online
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Środowisko SCRATCH- nauka programowania Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Tworzenie prezentacji online (PREZI) Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego w pracy nauczyciela Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
Technologie informacyjno-komunikacyjne - Szkolenie dla nauczycieli (płatne)
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Animacja poklatkowa jako pomoc dydaktyczna Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Pakiet Google niezbędny w pracy nauczyciela (praca w chmurze – prezentacje, ankiety (kartkówki), dokumenty online) Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
Technologie informacyjno-komunikacyjne - Szkolenie Rady Pedagogicznej
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Aktywna tablica - jest ! I co dalej ? Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Cyberprzemoc Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Kształtowanie kompetencji językowych, społecznych i cyfrowych z wykorzystaniem bloga (Wordpress i Blogger) Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Office 365 – szkoła w chmurze Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Praca w chmurze (dysk Google) Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Tworzenie prezentacji online (PREZI) Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.
KURS SIĘ JESZCZE NIE ROZPOCZĄŁ? SZUKASZ INNEGO TERMINU? Zagrożenia w Internecie i ochrona komputera Jeśli nie odpowiadają Ci powyższe terminy rozpoczęcia kursu/szkolenia lub nie zostało ono jeszcze uruchomione to Zapisz się online na listę oczekującą. Gdy uruchomimy nowy termin skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.


< Powrót do listy