Śląskie Forum Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych -Przyrodnicy razem - multimedialnie
Śląskie WOM
Termin: 22.04.2023 godz. 11:4512:45
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: Aula dolna
Prowadzący szkolenie: Grzegorz Pruszko

Tematyka szkolenia:

Czy znasz aplikacje dostępne na smartfon, niezbędne dla każdego przyrodnika? Czy potrafisz korzystać ze sztucznej inteligencji? Czy masz pomysły na zajęcia terenowe z "miernikami" ukrytymi w Twojej kieszeni? Forum przyrodnicze to również "festiwal wzajemnych inspiracji", dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby lepiej korzystać ze swojego smartfona i nie tylko.

O prowadzącym:

Grzegorz Pruszko – od dzieciństwa pasjonuje się przyrodą i nauczaniem. Uczył dotychczas nieco ponad 35000 osób. Jest zdania, że na naturę warto patrzyć całościowo, dlatego uwielbia połączenie geografii, biologii, fizyki i chemii w jeden przedmiot – przyrodę. Zajmował się tworzeniem zadań egzaminacyjnych z geografii dla CKE, przygotowuje artykuły dla nauczycieli do czasopisma „Geografia w szkole", napisał podręcznik do geografii dla wydawnictwa MAC. Od 2010 roku przede wszystkim zajmuje się prowadzeniem Vinci-Szkoły Twórczej Nauki, w której prowadzi zajęcia przyrodnicze pod patronatem Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego (jako jedyny w Polsce) oraz zajęcia z efektywnej nauki (żonglerka, szybkie czytanie, mapy myśli, techniki pamięciowe...).

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mcichonsendor@womkat.edu.pl