Zeitmanagement im Unterricht - Zarządzanie czasem na lekcji
Termin: 19.01.2023 godz. 12:0012:45
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Joanna Przybyłowska

Während des Workshops werden wir folgende Themen besprechen:
Was muss man vor, während und nach dem Unterricht berücksichtigen, um die Zeit effizient zu nützen? Wie können wir die Schüler aktivieren, damit sie vom Unterricht profitieren? Welche Tools eignen sich am besten, um unsere kostbare Zeit zu sparen?

Warsztat w ramach II Kongresu Języków Obcych

Prowadzący: Joanna Przybyłowska

Joanna Przybyłowska  studiowała germanistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i metodykę DaF na Uniwersytecie Wiedeńskim. Nauczyciel dyplomowany posiadający doświadczenie w nauczaniu na wszystkich etapach edukacyjnych od przedszkolaków po osoby dorosłe. Od roku 2007 współpracuje z Instytutem Goethego w Krakowie jako egzaminator, prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli. Jest koordynatorem ogólnopolskiego konkursu „Leselust”. Szczególnie interesuje się nauką poprzez ruch, muzykę i zabawę, metodami aktywizującymi, pracą projektową, propagowaniem czytelnictwa i nowymi technologiami w edukacji. Współpracuje również z innymi instytucjami prowadząc szkolenia dla nauczycieli, opracowując materiały dydaktyczne i promując nauczanie języka niemieckiego. Jest autorką oraz współautorką wielu innowacji pedagogicznych oraz laureatką konkursu MEN "Nauczyciel Innowator 2018".

Osoba do kontaktu: Barbara Czwartos
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: bczwartos@womkat.edu.pl