Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

Efektywne nauczanie języka obcego w rzeczywistości szkolnej- Effective Foreign Language Teaching in a Classroom Context - metoda
Termin: 11.10.2022 godz. 16:0018:15
Miejsce: RODN WOM Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Joanna Drążek
  • W trakcie szkolenia zostanie zaprezentowana metoda/ sposób nuczania języków obcych nazwana: Efektywne nauczanie języka obcego w rzeczywistości szkolnej, opracowana przez konsultanta RODN "WOM" Joannę Drążek.
  • Autorka omówi podstawy metody, pokaże przykłady jej zastosowania i dotychczasowe wyniki wprowadzenia jej w nauczaniu na różnych poziomach. Dotychczasowe badania pokazują, że jest ona skuteczniejsza w wielu obszarach niż metoda tradycyjna.
  • Uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w projekcie badania skuteczności tej metody i eksperymentowania z jej założeniami, gdzie dogłębnie i praktycznie będzie można poznać ten sposób unauczania języków obcych. W efekcie uczestnictwa w projekcjie nauczyciele będą zachęcani do przeprowadzenia swoich własnych innowacji. Szerszy opis projketu w zakładce "Aktualności" - "Nauczanie przedmiotowe i wychowanie"

 

 Program:

1. ZAłożenia metody efektywnego nauczania języka obcego w rzeczywistości szkolnej.

2. Przykłady technik nauczania poszczególnych sprawności językowych.

3. Wyniki badań skuteczności zastosowania metody efektywnego nauczania języka obcego w rzeczywistości szkolnej.

Osoba do kontaktu: Joanna Drążek
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: jdrazek@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 20 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.