Egzamin maturalny z języka polskiego - formuła 2023
Termin: 27.09.2022 godz. 15:0018:00
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Mirella Zajega

Szkolenie na podstawie materiałów przygotowanych przez  Ośrodek  Rozwoju Edukacji

Plan szkolenia:

1. Formuła matury 2023

2. Materiały pomocnicze dostępne w internecie

3. Egzamin ustny

4. Egzamin pisemny:

- Język polski w użyciu,

- Test historycznoliteracki,

- Wypracowanie

5. Egzamin na poziomie rozszerzonym

Platforma: ClickMeeting

• Szkolenia będzie realizowane  za pośrednictwem platformy ClickMeeting, która działa przez przeglądarkę internetową, zalecane: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
  • Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania.  W przypadku braku takiego e-maila (max na 1 godz. przed szkoleniem) prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt z organizatorem szkolenia
  • W dniu szkolenia prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jego rozpoczęciem.
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu

Zaświadczenia będą przesyłane  drogą elektronicznią na podany w zgłoszeniu adres mailowy.  Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na szkoleniu.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl