Udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej
Termin: 19.01.2022 godz. 15:0017:15
Miejsce: ONLINE (Zoom) Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek, a także inne zainteresowane osoby do udziału w płatnym seminarium online (Zoom):

„Udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej

Informacja zwrotna jest określana jako jeden z najbardziej niezbędnych elementów procesu skutecznego komunikowania się. Dlatego jest też tak ważna w przepływie informacji dla tworzenia  dobrych relacji w warunkach szkolnych. Co to dla nas oznacza w praktyce? Szczególnie w praktyce tak trudnych czasów. Zapraszam do udziału w seminarium!

Termin; miejsce; uwagi organizacyjne:

- 19 stycznia 2022r. tj. środa (godz. 15.00 – 17.15)

Seminarium online z wykorzystaniem aplikacji Zoom. Uczestnik decyduje o miejscu jego realizacji, w którym dysponuje dostępem do komputera (optymalnie z kamerą i mikrofonem) oraz Internetu.

Zgłoszony uczestnik - pod warunkiem wniesienia opłaty za swój udział w seminarium - otrzymuje dane do zalogowania się (na podany w zgłoszeniu adres mailowy!) najpóźniej w dniu seminarium. Po seminarium jego uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie RODN „WOM” w Katowicach przekazane w formie elektronicznej (w wersji do wydruku) w terminie max. 30 dni.

Organizacja i prowadzenie:

Krzysztof Bednarek – socjolog; konsultant ds. zarządzania oświatą

Tematyka seminarium:

1. Miejsce i znaczenie informacji zwrotnej w procesach tworzenia dobrych relacji w  szkole, placówce.
  2. Modele udzielania konstruktywnego feedbacku (informacji zwrotnej) – przegląd.
  3. Reguły udzielania i przyjmowania prorozwojowej informacji zwrotnej.
  4. Wymiana uwag i doświadczeń w zakresie omawianej tematyki.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału do wyczerpania miejsc.

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 20 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.