Szkolny marketing - promocja i kreowanie pozytywnego wizerunku szkoły/placówki
Termin: 25.01.2022 godz. 15:0018:00
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza wszystkich dyrektorów, wicedyrektorów i nauczycieli, którzy w swoich szkołach organizują ich działania marketingowe. Zapraszamy także pozostałych zainteresowanych nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek do udziału w bezpłatnym seminarium:

Szkolny marketing - promocja i kreowanie

pozytywnego wizerunku szkoły/placówki

Wkrótce w wielu szkołach, pytanie o to jak rekrutować nowych uczniów i przyciągać najlepszych, stanie się szczególnie istotnym. W trakcie proponowanego seminarium przyjrzymy się narzędziom marketingu edukacyjnego i sposobom tworzenia wizerunku szkoły w środowisku lokalnym. Dokonamy takiej refleksji z uwzględnieniem aktualnych warunków czasu pandemii. Poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak powinna być widziana szkoła, aby uczniowie chcieli do niej uczęszczać, chcieli ją wybierać? Zapraszamy do udziału w seminarium!

Termin i miejsce:

- 25stycznia 2022r. (tj. wtorek);  godz. 15.00 – 18.00 (s. 89 – II piętro)

RODN „WOM” w Katowicach, ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7

Organizacja i prowadzenie:

Krzysztof Bednarek – socjolog; konsultant ds. zarządzania oświatą

Tematyka seminarium:

1. Znaczenie i miejsce marketingu w współczesnych usługach edukacyjnych.
  2. Zasady planowania oraz organizowania promowania szkoły/placówki.
  3. Przegląd narzędzi promocji stosowanych w marketingu edukacyjnym.
  4. Reputacja szkoły/placówki, a jej tożsamość i wizerunek.
  5. Przykłady efektywnych działań marketingowych i wymiana doświadczeń.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału do wyczerpania miejsc.

Osoba do kontaktu: Krzysztof Bednarek
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 221 Nr sali: 92 email: kb@womkat.edu.pl