Myślenie krytyczne (kluczowa kompetencja XXI wieku) - jego kształcenie i rozwijanie w edukacji szkolnej. Szkoły ponadpodstawowe.
Termin: 20.01.2022 godz. 14:3016:15
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Ewa Chorąży

dr Tony Wagner- współdyrektor Change Leadership Group w Harvard Graduate School of Education,  w swojej książce The Global Achievement Gap z 2008 roku pisze o potrzebie nauczania przez wszystkie szkoły tego, co nazywa „Siedmioma umiejętnościami przetrwania”.

Pierwszą z tych umiejętności jest: krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów.

1. Czym jest i czym nie jest myślenie krytyczne;

2. W jaki sposób rozwijamy myślenie krytyczne w edukacji szkolnej;

3. Jak realizujemy zajęcia w edukacji szkolnej i zdalnej, by myślenie krytyczne stało się rdzeniem tych zajęć;

4. Przykłady zadań/ćwiczeń/aktywności, których celem jest rozwijanie krytycznego myślenia.

Osoba do kontaktu: Ewa Chorąży
Nr tel: 32 259 98 35 wew: 203 Nr sali: 91 email: echorazy@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 30 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.