Matura z języka polskiego od 2023 roku
Termin: 26.01.2022 godz. 12:0015:30
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Wioletta Kozak

Zmiany na egzaminie maturalnym z języka polskiego - formuła zadań egzaminacyjnych,  zakres merytoryczny,  praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania uczniów do matury.

Prowadząca: dr Wioletta Kozak - kierownik Wydziału Egzaminów z Przedmiotów Kształcenia Ogólnego CKE, współautorka podstawy programowej kształcenia ogólnego w zakresie języka polskiego, szefowa zespołu opracowującego wymagania egzaminacyjne.

Link do zajęć zostanie wysłany uczestnikom 25 stycznia. W razie jego nieotrzymania prosimy o kontakt z Działem Szkoleń: tel: 32 203 66 40 lub sekretariatem:  32 258 22 09.

Zaświadczenia zostaną przesłane uczestnikom w wersji elektronicznej w ciągu miesiąca od wydarzenia. Warunkiem jest zarejestrowane uczestnictwo w konferencji.

Osoba do kontaktu: Iwona Kruszewska-Stoły
Nr tel: 32 258 22 09 Nr sali: 56