Opowiadamy - storytelling w teorii i praktyce
Termin: 18.01.2022 godz. 15:0019:00
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Barbara Czwartos, Adam Pukocz, dr Ewa Chorąży, dr Mirella Zajega

Głęboko wierzę w siłę opowieści, w formę równie starą jak ludzkość i wiem,

że warto się w nie zanurzać, by szukać prawdy o człowieku i świecie.

W każdej ludzkiej historii jest cząstka wieczności.

Plan konferencji:

dr Barbara Czwartos, Siła opowieści – jak pracować metodą storytellingu

Adam Pukocz, Moja znajomość z Frances Mayes, autorką książki „Pod słońcem Toskanii”

dr Ewa Chorąży, Kobieta niezwykła, czyli o prywatnych pamiętnikach księżnej Daisy von Pless

dr Mirella Zajega, O człowieku, który własne życie uczynił przedmiotem poznania filozoficznego (Mikołaj Bierdiajew, Autobiografia filozoficzna)

Aplikacja: Teams

• Konferencja będzie realizowana  z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams
  • Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania
  • W przypadku braku takiego e-maila prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt
    z organizatorem szkolenia
  • W dniu konferencji prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jej rozpoczęciem
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu
  • Kiedy pojawia się pytanie: Jak chcesz dołączyć do spotkania Teams? Klikamy: Kontynuuj w tej przeglądarce

Zaświadczenia będą przesyłane na podany w zgłoszeniu adres mailowy. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na minimum dwóch wykładach, logując się wpisujemy imię i nazwisko, te dane wędrują na listę obecności.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl