Opowiadamy - storytelling w teorii i praktyce
Termin: 15.12.2021 godz. 15:0018:45
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Barbara Czwartos, Adam Pukocz, dr Ewa Chorąży, dr Mirella Zajega

Plan konferencji:

godz. 15.00 – 15.45  dr Barbara Czwartos, Siła opowieści – jak pracować metodą storytellingu

godz. 16.00 – 16.45  Adam Pukocz, Moja znajomość z Frances Mayes, autorką książki „Pod słońcem Toskanii”

godz. 17.00 17.45  dr Ewa Chorąży, Kobieta niezwykła, czyli o prywtnych pamiętnikach księżnej Daisy von Pless

godz. 18.00 - 18.45 dr Mirella Zajega, O człowieku, któy własne życie uczynił przedmiotem poznania filozoficznego (Mikołaj Bierdiajew, Autobiografia filozoficzna)

Aplikacja: Teams

• Konferencja będzie realizowana  z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams
  • Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania
  • W przypadku braku takiego e-maila prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt
    z organizatorem szkolenia
  • W dniu konferencji prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jej rozpoczęciem
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu
  • Kiedy pojawia się pytanie: Jak chcesz dołączyć do spotkania Teams? Klikamy: Kontynuuj w tej przeglądarce

Zaświadczenia będą przesyłane na podany w zgłoszeniu adres mailowy. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na minimum dwóch wykładach, logując się wpisujemy imię i nazwisko, te dane wędrują na listę obecności.

Osoba do kontaktu: Barbara Czwartos
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: bczwartos@womkat.edu.pl