Sprawdzanie wiedzy uczniów online - aplikacja TESTPORTAL
Termin: 18.01.2022 godz. 14:3016:45
Miejsce: Online - MS Teams Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Marta Cichoń-Sendor

Adresaci:  nauczyciele wszystkich przedmiotów z wszystkich poziomów edukacjnych.

Chcesz poprawić swój komfort i czas pracy? Masz dość rutyny w sprawdzaniu kartkówek, testów czy sprawdzianów?

Przetestujmy wspólnie Testportal, jego funkcjonalność, sposób tworzenia testów, udostępnianie, monitorowanie postępów uczniów i archiwizowanie raportów wyników.

Sprawdźmy to razem.

Cel szkolenia:

Nabycie umiejętności posługiwania się cyfrowymi narzędziami do weryfikowania wiedzy

Program szkolenia:

1. Rejestracja na Testportalu.
  2. Zapoznanie z platformą Testportalu i jego funkcjami.
  3. Przygotowanie  wspólnie testu sprawdzającego – udostępnienie na platformie MS Teams i analiza wyników.
  4. Archiwizowanie zebranych wyników.
  5. Przygotowanie samodzielnie testu sprawdzającego, udostępnianie, ocenianie i raportowanie wyników.

Szkolenie odbędzie się na platformie MS TEAMS. Każdy uczestnik w dniu szkolenia otrzyma link do spotkania.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenie szkolenia drogą elektroniczną.

Osoba do kontaktu: Marta Cichoń-Sendor
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mcichonsendor@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 20 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.