Kreatywne formy pracy z książką
WOM Clickmeeting
Termin od: 30.11.2021 godz. 15:00 do: 10.12.2021 godz. 18:45
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Wanda Matras-Mastalerz

Adresaci:

Nauczyciele języka polskiego, edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele bibliotekarze oraz wszyscy nauczyciele szkół podstawowych zainteresowani tematyką kursu.

Tematyka:

• Prezentacja różnorodnych form pracy i zabawy z książką atrakcyjną dla dzieci i młodzieży w formie multisensorycznej, teatru narracyjnego kamishibai, picturebooków, książek artystycznych pop-up i pop-art, komiksów, wydawnictw kreatywnych i multimediów.
  • Wpływanie poprzez książkę na różne obszary kompetencyjne dzieci: koncentracji, komunikacji, kreatywności, inteligencji emocjonalnej i wrażliwości oraz wiedzy i wyobraźni.

Prowadząca:

dr Wanda Matras-Mastalerz – adiunkt w Instytucie Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu terapeutycznej funkcji książki, biblioterapii, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, technik pracy umysłowej oraz edukacji medialnej i czytelniczej. Certyfikowany trener stymulacji pamięci i rozwoju intelektu.

Terminy spotkań online:

• 30.11.2021, w godz. 15.00 - 18.45, wtorek;
  • 07.12.2021, w godz. 15.00 - 18.45, wtorek;
  • 10.12.2021, w godz. 15.00 - 18.45, piątek;

Liczba godzin: 15

Koszt udziału w kursie 150 zł od uczestnika.

Zajęcia prowadzone będą na platformie ClickMeeting. W dniu szkolenia Uczestnicy otrzymają link do zajęć.

Informacja dotycząca logowania się na platformie Clickmeeting znajdują się TUTAJ >>>

Zaświadczenie z udziału w szkoleniu zostanie przesłane w formie elektronicznej.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 150 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC