Zasady współpracy z doradcą metodycznym.
Clickmeeting
Termin: 29.09.2021 godz. 18:0019:30
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Barbara Buchacz

"Zasady współpracy z doradcą metodycznym"- to webinarium skierowane do nauczycieli przedszkoli  chętnych do współpracy z nauczycielem przedszkola- doradcą metodycznym z terenu powiatu tarnogórskiego.

Plan webinarium obejmuje:

1. Określenie terminu "współpraca"- definicja pojęcia przewodniego webinarium szkoleniowego.

2. Poznanie zadań nauczyciela- doradcy metodycznego (rozporządzenie MEN z dnia 28 maja 2019r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli).

3.Przedstawienie zasad współpracy nauczycieli przedszkoli z wspomagającym nauczycielem przedszkola- doradcą metodycznym.

Webinarium odbywa się na platformie ClickMeeting. Link zostanie wysłany w wieczór poprzedzający webinarium. Serdecznie zapraszam do kontaktu i udziału w webinarium o "współpracy doradczej".

Barbara Buchacz- nauczyciel- doradca metodyczny dla nauczycieli przedszkoli powiatu tarnogórskiego