Rozczytani uczniowie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach,
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach,
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Katowicach,
Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

serdecznie zapraszają nauczycieli na konferencję pt.:

Rozczytani uczniowie

inaugurującą

Wojewódzki Konkurs „Wielka Liga Czytelników” w roku szkolnym 2021/2022

21 października 2021 r., w godz. 10.00 -12.15

Program konferencji:

10.00  10.05 Uroczyste rozpoczęcie konferencji.

10.05 – 12.15 Wykłady:

„Guliwer” na tropie, czyli poszukiwania najlepszej książki – dr Edyta Antoniak-Kiedos, doktor nauk humanistycznych, literaturoznawczyni, krytyczka literacka, regionalistka, wykładowczyni i korektorka. Redaktorka naczelna „Guliwera. Czasopisma o książce dla dziecka”.

Wojewódzki Konkurs  "Wielka Liga Czytelników" edycja 2021/2022. Omówienie zasad udziału w konkursie  Aleksandra Kubis-Szlachta nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach i Janusz Piper, nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach.

Certyfikat Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo w roku szkolnym 2021/2022. Omówienie zasad udziału w konkursie  Hanna Owczarek-Marszałek nauczyciel bibliotekarz w Szkole Podstawowej nr 44 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Katowicach.

Współpraca Koordynatorów Powiatowych z Koordynatorem Wojewódzkim  Aleksandra Zielińska, nauczyciel bibliotekarz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zaświadczenia potwierdzające udział w konferencji Uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 120 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl