Dieta a praca głosem
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: dr Mirella Zajega

Tematyka szkolenia:

Nauczyciele, pracujący na co dzień głosem, intensywnie eksploatują górne drogi oddechowe. Silne bariery śluzówkowe chronią przed wejściem i namnażaniem się wirusów, także COVID-19.

Dowiecie się Państwo co robić, aby nie mieć problemów z głosem, jak wspomóc śluzówki górnych i dolnych dróg oddechowych. Jakie produkty wysuszają i napinają gardło, a jakie sprzyjają jego regeneracji, jak się odżywiać, aby było to przyjazne dla śluzówki górnych i dolnych dróg oddechowych.

Choroba koronawirusowa (COVID-19) to choroba zakaźna wywoływana przez nowego wirusa. Według dostępnej wiedzy naukowej transmisja wirusa odbywa się głównie drogą kropelkową. Silne bariery śluzówkowe chronią przed wejściem i namnażaniem się wirusów, także COVID-19.

Przebieg szkolenia:

1. Omówienie grup produktów, które wysuszają gardło, niszczą błony komórkowe, powodują nadmierną produkcję śluzu i zaflegmienie, są problematyczne dla osób pracujących głosem,
  2. Omówienie czym jest Indeks glikemiczny i jak się nim posługiwać w komponowaniu codziennego menu,
  3. Omówienie produktów nawilżających śluzówki górnych dróg oddechowych, pomagających utrzymać w zdrowiu tkankę miękką, wspomagających odnawianie się tkanek i błon

Aplikacja: Teams

• Szkolenia będzie realizowane  z wykorzystaniem aplikacji Teams, która działa przez przeglądarkę internetową, zalecane: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
  • Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania.  W przypadku braku takiego e-maila (max na 1 godz. przed szkoleniem) prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt z organizatorem szkolenia
  • W dniu szkolenia prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jego rozpoczęciem.
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu,
  • Kiedy pojawia się pytanie: Jak chcesz dołączyć do spotkania Teams? Klikamy: Kontynuuj w tej przeglądarce.

Zaświadczenia będą przesyłane elektronicznie do 30 dni po zakończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest odnotowana w systemie obecność na zajęciach.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 20 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 17-21/22-MZ /SOONL

Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204