Klub Nauczyciela Regionalisty
Termin od: 07.10.2021 godz. 15:00 do: 31.08.2023
Miejsce: ON-LINE Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Aleksandra Gorzelik

Działa w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach od 2012 roku i skupia nauczycieli różnych przedmiotów i specjalności, którzy pasjonując się edukacją regionalną poświęcają jej dużo czasu w szkole i po zajęciach. Organizujemy dla Państwa warsztaty, seminaria i konferencje, a także upowszechniamy wiedzę na temat interesujących konkursów i akcji społecznych.

Tegoroczne spotkania Klubu będą miały charakter wielokulturowy. Będziemy odpowiadać na pytanie: Jak nie opuszczając z Górnego Śląska, zwiedzić cały świat?

Podpowiedź znajdziecie Państwo w materiałach poniżej  >>> https://padlet.com/olazcho/tjijs3nbei1h6939?utm_source=new_remake&utm_medium=email&utm_content=padlet_url&utm_campaign=remake

Serdecznie zapraszamy do współpracy i dzielenia się doświadczeniem podczas spotkań.

Osoba do kontaktu: Aleksandra Gorzelik
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 202 Nr sali: 96a email: agorzelik@womkat.edu.pl