SIEĆ: PROBLEMATYKA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ZDROWIA PSYCHICZNEGO I FIZYCZNEGO W RODZINIE I W SZKOLE
Termin od: 21.09.2021 godz. 15:30 do: 05.11.2021 godz. 18:15
Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach Sala: 52
Prowadzący szkolenie: Marianna Kłyk

Temat wiodący pracy w sieci w roku szkolnym 2021/2022 to:

Radzenie sobie z emocjami (strach, lęk)

w dobie zakażeń wirusem SARS-CoV-2

Tematyka szkoleń:

1. Emocje (strach, lęk)  a zdrowie fizyczne i psychiczne - 19.10.2021.

2. Kryzysowe emocje – kryzysowe zachowania - 16.11.2021.

3. Interwencja kryzysowa - 14.12.2021.

4. Umiejętność wyrażania emocji - 11.01.2022.

Zapisani do sieci nauczyciele współpracują ze sobą w aplikacji Microsof Teams. Dzień przed spotkaniem w sieci uczestnik otrzymuje link do szkolenia.

W ramach sieci odbędą się cykliczne spotkania w ramach których uczestnicy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Udział w sieci jest bezpłatny.

Warunkiem uzyskania zaświadczenia uczestniczenia  w sieci jest aktywność uczestnika w ramach cyklicznych spotkań oraz wypracowanie materiałów merytoryczno-metodycznych.

Zaświadczenie uczestnicy otrzymają 11 stycznia 2022 r.

Osoba prowadząca: Marianna Kłyk - nauczyciel konsultant z zakresu wychowania do życia w rodzinie, wychowania, profilaktyki,edukacji zdowotnej, autorka programów nauczania oraz licznych publikacji z ww. zakresu.

Osoba do kontaktu: Marianna Kłyk
Nr tel: 32 259 98 85 wew: 224 Nr sali: 58 email: mk@womkat.edu.pl