ABC młodego nauczyciela - rozwój zawodowy - bezpłatny kurs doskonalący
Termin od: 01.06.2021 godz. 14:00 do: 29.06.2021 godz. 16:15
Miejsce: Aplikacje ClickMeeting; Meet
Prowadzący szkolenie: Aldona Ferdyn, Maria Syta, Maria Wilk, Andrzej Musiał, Aleksandra Gorzelik, Mirella Zajega

Tematyka zajęć

Rozwijanie kompetencji kluczowych w szkole

Aldona Ferdyn, Maria Syta

01.06.2021 godz. 14.00 -16.15

Sprawdziany
i quizy on-line

Maria Wilk

08.06.2021 godz. 14.00 -16.15

Prawo autorskie w pracy nauczyciela - jak nie pogubić się w gąszczu przepisów

Andrzej Musiał

15.06.2021 godz. 14.00 - 16.15

Design Thinking - praca metodą projektów w szkole

Aleksandra Gorzelik

22.06.2021 godz. 14.00 - 16.15

Komunikacja werbalna i pozawerbalna w pracy nauczyciela

Mirella Zajega

29.06.2021 godz. 14.00 - 16.15

Kurs odbędzie się on-line, link do pokoju webinarowego zostanie przesłany przed każdym spotkaniem. Zajęcia są bezpłatne. Zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursu zostaną przesłane drogą mailową po ostatnich zajęciach.

• Zajęcia będą realizowane  z wykorzystaniem platformy ClickMeeting, która działa przez przeglądarkę internetową, zalecane: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.
  • Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania.  W przypadku braku takiego e-maila (max na 1 godz. przed szkoleniem) prosimy o sprawdzenie Spamu lub kontakt z organizatorem szkolenia
  • W dniu szkolenia prosimy o zalogowanie się na 5 min  przed jego rozpoczęciem.
  • Klikamy w podany link do pokoju webinarowego, przesłany w e-mailu i wpisujemy:
  • swoje imię i nazwisko (jest to wpisanie się na listę obecności)
  • e-mail (który podaliśmy w karcie zgłoszenia na szkolenie)

Zajęcia 8 czerwca 2021 roku odbędą za pośrednictwem aplikacji Google Meet.

Warunkiem otrzymania zaświadczena potwierdzającego ukończenie kursu jest obecność na minimum trzech spotkaniach.

Osoba do kontaktu: Mirella Zajega
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: mzajega@womkat.edu.pl