Manatki na Dzień Matki
Termin: 14.05.2021 godz. 16:0018:15
Miejsce: Platforma ClickMeeting Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Eliza Flaszewska

Rękodzielnicze upominki w ramach prezentów na Dzień Matki.

Adresatem szkolenia są głównie nauczyciele plastyki szkół podstawowych z rejonu miast Bytom, Piekary Śląskie, Chorzów, Siemianowice i powiatu tarnogórskiego. Zapraszamy jednak wszystkich zainteresowanych tematem.

• Szkolenia będzie realizowane  z wykorzystaniem platformy Clickmeeting, która działa przez przeglądarkę internetową. Zalecane przeglądarki w najaktualniejszej wersji Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge.

• Uczestnicy szkolenia mogą korzystać z komputera stacjonarnego/laptopa lub urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu.

• Zalecane:

• Mikrofon (w tym także wbudowany w laptop).

• Kamera internetowa (w tym także wbudowana w laptop).

Na podany w karcie zgłoszenia e-mail zostanie wysłane zaproszenie z linkiem do logowania. W przypadku braku takiego e-maila (max na 2 godz. przed szkoleniem) prosimy o kontakt z organizatorem szkolenia lub sprawdzenie folderu ze spamem w Państwa programie pocztowym.

Osoba do kontaktu: Eliza Flaszewska
email: eflaszewska@mdk.bytom.pl