Nowoczesne kształcenie zawodowe - materiał filmowy dla doradców zawodowych
Termin od: 16.04.2021 godz. 12:00 do: 19.04.2021 godz. 20:00
Miejsce: online
Prowadzący szkolenie: Anna Kowalska, Edyta Cyganek, Agnieszka Nawrat

Nowoczesne kształcenie zawodowe – Materiał filmowy dla doradców zawodowych

Termin od: 16.04.2021 godz. 12:00 do: 18.04.2021 godz. 20:00

Sala: off-line

Informacja organizacyjna:

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link w dniu 16 kwietnia 2021 r. o godz. 12.00. Otrzymany link do webinarium można odtworzyć wielokrotnie w dowolnym czasie do 18 kwietnia 2021 r. do godz. 20.00. Czas trwania -  1 godzina.

Tematyka zajęć:

Zakres warsztatów obejmuje trzy filmy obrazujące nowoczesne podejście do kształcenia w zawodach branżowych.

1. Nowoczesne technologie kształcenia w zawodach branży audiowizualnej w CKZiU w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64

2. Nowoczesne technologie kształcenia w zawodach branży przemysłu mody w CKZiU w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64

3. Nowoczesne technologie kształcenia w zawodach branży hotelarsko-gastronomicznej w CKZiU w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64

Prowadzące: Anna Kowalska, Edyta Cyganek, Agnieszka Nawrat

Kierowniczki szkolenia praktycznego  w CKZiU w Sosnowcu: Anna Kowalska, Edyta Cyganek, Agnieszka Nawrat zaprezentują modernizację i przeobrażenie infrastruktury dydaktycznej warsztatów kształcenia zawodowego w zawodach branży gastronomicznej, hotelarskiej, ekonomiczno- reklamowej i przemysłu mody.

Infrastruktura edukacyjna wyposażona jest w nowoczesny specjalistyczny sprzęt oraz pomoce naukowe o parametrach odpowiadających najnowszym standardom obowiązującym na rynku usług gastronomiczno- hotelarskich i ekonomiczno- reklamowych.

Platforma: Warsztat off-line

Zaświadczenia będą przesyłane elektronicznie do 30 dni po zakończeniu Festiwalu. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest przesłanie na adres mkaczmarek@womkat.edu.pl maila z oświadczeniem o wysłuchaniu i obejrzeniu materiału.

Osoba do kontaktu: Maria Kaczmarek
Nr tel: 32 259 98 48 wew: 212 Nr sali: 94 email: mkaczmarek@womkat.edu.pl