Zmiany w egzaminie maturalnym z biologii w roku 2021
Termin: 26.03.2021 godz. 14:3017:30
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Adam Pukocz

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli biologii szkół ponadpodstawowych przygotowujących uczniów do matury z biologii 2021 r.

Tematyka szkolenia obejmuje poniższe zagadnienia:

• Wprowadzenie do zmian w zakresie wymagań ogólnych i szczegółowych na egzaminie maturalnym w roku 2021 w zakresie biologii
  • Analiza porównawcza.
  • Wdrożenie zmian w pracy z uczniem.

Szkolenie odbywać się będzie w formule blended-learning; część warsztatowa w czasie rzeczywistym na platformie Click-Meeting oraz część samokształceniowa.

Szczegółowe informacje dotyczące logowania się na platformie Cllick-meeting znajdują się tutaj >>

Prowadzący szkolenie:

Adam Pukocz, konsultant RODN "WOM" w Katowicach, ekspert zewnętrzny Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie, członek zespołu ekspertów ds. podstawy programowej z biologii, członek Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego, rzeczoznawca MEN ds podręczników z biologii, członek Komitetu Głównego Olimpiady Biologicznej, Egzaminator OKE w Jaworznie.

Osoba do kontaktu: Adam Pukocz
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 223 Nr sali: 60 email: apukocz@womkat.edu.pl