Elementy terapii ręki i terapii integracji sensorycznej w pracy z dzieckiem z deficytami rozwojowymi
Termin od: 16.04.2021 godz. 13:00 do: 18.04.2021 godz. 20:00
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Emilia Woźniczko - Mizera

Informacja organizacyjna:

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link w dniu 16 kwietnia 2021 r. o godz. 13.00. Otrzymany link do webinarium można odtworzyć wielokrotnie w dowolnym czasie do 18 kwietnia 2021 r. do godz. 18.00. Czas trwania -  1 godzina.

Tematyka zajęć:

Zakres warsztatów obejmuje szeroko pojętą integrację sensoryczną i terapię ręki oraz ich zastosowanie podczas programowania i udzielania pomocy terapeutycznej kierowanej do dzieci z deficytami rozwojowymi.

Prowadzące: Emilia Woźniczko-Mizera i Magdalena Baranik

Emilia Woźniczko-Mizera - neurologopeda, oligofrenopedagog, terapeuta ręki, instruktor Masażu Shantala, trener wspomagania w zakresie kompetencji kluczowych, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rybniku na Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka.

Magdalena Baranik - psycholog, pedagog, terapeuta ręki, terapeuta integracji sensorycznej, Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka oraz w dziale Dzieci Starszych i Młodzieży.

Platforma: Warsztat off-line

Zaświadczenia będą przesyłane elektronicznie do 30 dni po zakończeniu Festiwalu. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest przesłanie na adres amusial@womkat.edu.pl maila z oświadczeniem o wysłuchaniu i obejrzeniu materiału.

Osoba do kontaktu: Andrzej Musiał
Nr tel: 32 203 78 46 wew: 120 Nr sali: 74 email: amusial@womkat.edu.pl