Kurs języka angielskiego - poziom średnio zaawansowany A2+
Termin: 18.03.2021 godz. 17:0018:30
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Marcin Gliński

Zapraszam na 22 godziny kursu języka angielskiego na poziomie A2+ (średnizaawansowanym). Kurs ukierunkowany jest na rozwijanie sprawności mówienia oraz kompetencji komunikacyjnej.

Kurs będzie trwał do 10 czerwca, w czwartki od godziny 17.00 - do 18.30 - online

Zapraszma na spotkanie organizacyje 10 marca o godzinie 17.00. Link do spotkania przyjdzie o 16.30 do wszytkich zalogowanych w systemie. Na spotkaniu ustalimy cenę kursu, która zależy od ilości uczestników i może się wahać od 250 zł do 550 zł -(dla 4 uczestników)

Program kursu powstanie również na spotkaniu organizacyjnym - będzie uwzględniał potrzeby uczestników.

Kurs poprowadzi Pan Marcin Gliński - pracownik UŚ i długoletni współpracownik RODN WOM w prowadzeniu kursów doskonalących i kwalifikacyjnych. Zapewniamy profesjonalnie przygotowane, super- interesujące zajęcia i wspaniałą atmosferę.

Osoba do kontaktu: Joanna Drążek
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: jdrazek@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 200 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.