Sieć informacji i współpracy nauczycieli języków obcych
Termin od: 23.09.2022 godz. 14:00 do: 24.01.2024 godz. 23:00
Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Joanna Drążek

Zapraszam do włączenia się w sieć informacji i współpracy nauczycieli języków obcych.

Celem działania sieci jest przede wszytkim wymiana informacji o szkoleniach organizowanych przez RODN WOM i nie tylko - także o innych ciekawych wydarzeniach mogących zainteresować nauczycieli języków obcych.

Koordynator sieci - Joanna Drążek będzie mailowo utrzymywać kontakt z nauczycielami w sieci.

Poprzez koordynatora można też informaować innych nauczycieli w sieci o organizowanych przez siebie ciekawych wydarzeniach szkolnych związanych z nauczaniem języków obcych.

Zapewne wprowadzimy też inne formy wspólpracy w trakcie trwania i rozwoju sieci.

Każdy nauczyciel może w dowolnym momencie wpisać się do sieci, a także mailowo poprosić o usunięcie z sieci i nie przysyłanie informacji.

Uczestnicy korzystają z zasobów informacyjnych sieci.

Nie przewiduje się wydania zaświadczeń, ponieważ nie wyznaczono terminu końcowego działania sieci oraz działanie sieci nie przewiduje wykonania określonych zadań przez uczestników.

Zapraszam,

Joanna Drążek, koordynator sieci