Szkolny marketing - promocja i kreowanie pozytywnego wizerunku szkoły/placówki
Termin: 02.03.2021 godz. 14:3016:45
Miejsce: ONLINE Sala: ONLINE
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza wszystkich dyrektorów, wicedyrektorów i nauczycieli, którzy w swoich szkołach organizują ich działania marketingowe. Zapraszamy także pozostałych zainteresowanych nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek do udziału w bezpłatnym seminarium online:

Szkolny marketing - promocja i kreowanie

pozytywnego wizerunku szkoły/placówki

Wkrótce w wielu szkołach, pytanie o to jak rekrutować nowych uczniów i przyciągać najlepszych, stanie się szczególnie istotnym. W trakcie proponowanego seminarium przyjrzymy się narzędziom marketingu edukacyjnego i sposobom tworzenia wizerunku szkoły w środowisku lokalnym. Dokonamy takiej refleksji z uwzględnieniem aktualnych warunków czasu pandemii. Poszukamy odpowiedzi na pytanie o to, jak powinna być widziana szkoła, aby uczniowie chcieli do niej uczęszczać, chcieli ją wybierać? Zapraszamy do udziału w seminarium!

Termin; miejsce; uwagi organizacyjne:

- 2 marca 2021 r. tj. wtorek (godz. 14.30 – 16.45)

Seminarium online z wykorzystaniem aplikacji Zoom. Uczestnik decyduje o miejscu jego realizacji, w którym dysponuje dostępem do komputera (optymalnie z kamerą i mikrofonem) oraz Internetu.

Ok. godziny przed rozpoczęciem seminarium (na podany w zgłoszeniu adres mailowy!) uczestnik otrzymuje dane do zalogowania się. Po seminarium uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie RODN „WOM” w Katowicach przekazane w formie elektronicznej (w wersji do wydruku) w terminie do 30 dni.

Organizacja i prowadzenie:

Krzysztof Bednarek – socjolog; konsultant ds. zarządzania oświatą

Tematyka seminarium:

1. Znaczenie i miejsce marketingu w współczesnych usługach edukacyjnych.
  2. Zasady planowania oraz organizowania promowania szkoły/placówki.
  3. Przegląd narzędzi promocji stosowanych w marketingu edukacyjnym.
  4. Reputacja szkoły/placówki, a jej tożsamość i wizerunek.
  5. Przykłady efektywnych działań marketingowych i wymiana doświadczeń.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału do wyczerpania miejsc.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC