Biblioterapia w szkole - III stopień
Termin od: 17.03.2021 godz. 15:00 do: 07.04.2021 godz. 18:45
Miejsce: Platforma Clickmeeting

Adresaci: Nauczyciele bibliotekarze, języka polskiego we wszystkich typach szkół, wychowawcy, pedagodzy, psycholodzy oraz nauczyciele zainteresowani tematyką.

Tematyka: Wykorzystanie biblioterapii w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych: z zaburzeniami dysleksji, deficytami uwagi, ADHA oraz uczniem niepełnosprawnym i przewlekle chorym, z uzależnieniami, anoreksją, bulimią, itp.

Prowadząca: dr Wanda Matras-Mastalerz – adiunkt w Instytucie Nauk o Informacji Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa, Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego we Wrocławiu. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu terapeutycznej funkcji książki, biblioterapii, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, technik pracy umysłowej oraz edukacji medialnej i czytelniczej.  Certyfikowany trener stymulacji pamięci i rozwoju intelektu.

Terminy spotkań online:

• 17.03.2021 r., w godz. 15.00 - 18.45
  • 24.03.2021 r., w godz. 15.00 - 18.45
  • 31.03.2021 r., w godz. 15.00 - 18.45
  • 07.04.2021 r., w godz. 15.00 - 18.45

Liczba godzin: 20 dydaktycznych.

W dniu szkolenia Uczestnicy otrzymają link do zajęć.

Informacja dotycząca logowania się na platformie Clickmeeting znajdują się TUTAJ >>>

Zaświadczenie z udziału w szkoleniu zostanie przesłane w formie elektronicznej.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 75 email: aferdyn@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 200 zł od uczestnika
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 27-20/21-AF /KDONL

Jeżeli wpłata zostanie dokonana w dniu szkolenia należy przynieść potwierdzenie przelewu. Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204