Kurs języka angielskiego - poziom A1

Tytuł

Kurs języka angielskiego – poziom A1

Adresat

Nauczyciele wszystkich typów szkół, osoby które nigdy nie uczyły się języka angielskiego pragnące nauczyć się podstaw języka pomocnych w codziennych sytuacjach komunikacyjnych

Zakres tematyczny

Kurs ma na celu ćwiczenie przede wszystkim sprawności mówienia w języku angielskim, komunikowania się w codziennych sytuacjach, opanowanie odpowiedniego zakresu słownictwa z rożnych dziedzin niezbędnego w podstawowej komunikacji

Kierownik szkolenia

Joanna Drążek

Prowadzący

Marcin Gliński - absolwent Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ w Katowicach, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach angielskojęzycznych oraz Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach, certyfikowany trener metodyczny, autor i redaktor rubryki ELT TREASURES w magazynie The Teacher w Warszawie, tłumacz języka angielskiego w korpusie dyplomatycznym RP.

Liczba godzin

60 (2 godziny lekcyjne raz w tygodniu)

Uwagi

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy ustalą dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia kursu najbardziej odpowiednią dla wszystkich

Zajęcia rozpoczną się w połowie października.

Cena kursu: 520 zł.

Uwagacena i liczba godzin mogą ulec zmianie w zależności od liczebności grupy

Informacje merytoryczne:

Joanna Drążek: 32 258 13 97 w. 122;