WordPress - tworzenie nowoczesnych stron www
Termin: 22.03.2021 godz. 15:0019:00
Miejsce: RODN WOM Katowice Sala: 80
Prowadzący szkolenie: Sebastian Buczyński

Szkolenie odbędzie się w formie online

Każdy uczestnik szkolenia utworzy własną stronę internetową, którą będzie mógł użytkować i nią zarządzać po zakończeniu kursu przed dowolny czas. Może być to przykładowo: strona personalna, blog osobisty czy strona przedszkola/szkoły z aktualnościami, galerią zdjęć, strefą dla rodziców. Strony powstaną na ogólnodostępnym darmowym serwerze. Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza.

• Środowisko WORDPRESS 5
  • Instalacja i konfiguracja - domena, hosting, baza danych, serwer ftp
  • Wtyczki. Motywy
  • Responsywność
  • Bezpieczeństwo strony
  • Optymalizacja
  • Wstęp do pozycjonowania

Adresaci: Zainteresowani nauczyciele.

Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagana znajomość żadnego języka programowania.

Prowadzący: Sebastian Buczyński - specjalista ds informatyki w RODN "WOM" w Katowicach.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Liczba godzin: 20 - 4 spotkania.

Terminy spotkań:  22.03.2021; 29.03.2021; 12.04.2021; 19.04.2021 w godzinach od 15.00 do 19.00

Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 260 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.