WordPress - tworzenie nowoczesnych stron www
Termin od: 15.02.2021 godz. 15:00 do: 08.03.2021 godz. 19:00
Miejsce: RODN WOM Katowice Sala: 80

Szkolenie odbędzie się w formie online

Każdy uczestnik szkolenia utworzy własną stronę internetową, którą będzie mógł użytkować i nią zarządzać po zakończeniu kursu przed dowolny czas. Może być to przykładowo: strona personalna, blog osobisty czy strona przedszkola/szkoły z aktualnościami, galerią zdjęć, strefą dla rodziców. Strony powstaną na ogólnodostępnym darmowym serwerze. Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza.

• Środowisko WORDPRESS 5
  • Instalacja i konfiguracja - domena, hosting, baza danych, serwer ftp
  • Wtyczki. Motywy
  • Responsywność
  • Bezpieczeństwo strony
  • Optymalizacja
  • Wstęp do pozycjonowania

Adresaci: Zainteresowani nauczyciele.

Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagana znajomość żadnego języka programowania.

Prowadzący: Sebastian Buczyński - specjalista ds informatyki w RODN "WOM" w Katowicach.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Liczba godzin: 20 - 4 spotkania.

Terminy spotkań: 15.02.2021; 22.02.2021; 1.03.2021; 8.03.2021 w godzinach od 15.00 do 19.00

Osoba do kontaktu: Maria Wilk
Nr tel: 32 203 78 46 wew: 120 Nr sali: 74 email: kei@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 260 zł od uczestnika
Sposób płatności:

1. Opłata za szkolenie dokonana indywidualnie przez uczestnika:

Konto SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Nr rachunku: 34150014451214400327750000

Tytuł wpłaty:
 imię i nazwisko oraz numer: 15-20/21-MW /KDONL

Jeżeli wpłata zostanie dokonana w dniu szkolenia należy przynieść potwierdzenie przelewu. Uwaga! Nie ma możliwości wniesienia opłaty w kasie naszego ośrodka.

2. Opłata za szkolenie dokonana przez szkołę/placówkę:

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Księgowości w celu podania danych do faktury (nazwa nabywcy, odbiorcy oraz NIP). Faktura zostanie przekazana uczestnikowi na zajęciach lub wysłana do placówki pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

3. Faktury VAT

Jeśli potrzebujesz faktury VAT, wyślij e-mail z danymi (NIP, NABYWCA, ODBIORCA) na któryś z podanych poniżej adresów.

Dział księgowości:

tel. 32 259 98 69 lub 32 203 59 67, 32 258 13 97 w. 204