Kommunikation auf dem Niveau A1 – Tricks und Tipps für den Schulalltag
Termin: 24.04.2020 godz. 15:0018:15
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 48

TEIL1

1. Wie bringt man Lernende zum Sprechen?
  2. Die verschiedenen Unterrichtsphasen
  3. Aufgabetypen vs. Sozialformen
  4. Tricks und Tipps für den Schulalltag

TEIL2

1. Spannende Themen für Jugendliche
  2.  Unterrichtsszenarien-wie kann ich interessante Themen im Deutschunterricht anwenden?
  3. Praktische Beispiele für den Unterricht
Osoba do kontaktu: Barbara Czwartos
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: bczwartos@womkat.edu.pl
Data nadsyłania zgłoszeń: 22.04.2020 godz. 13:12

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych. Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach wysyłki informacji handlowej w formie newslettera. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.