"Plastyka na ludowo" - w okresie świąt Bożego Narodzenia
Termin: 21.10.2019 godz. 14:3017:30
Miejsce: Filia Biblioteki Pedagogicznej w Mysłowicach ul. Powstańców 19 Sala: WYJAZDOWE

Szkolenie obejmuje:

1.Obrzęd Bożego Narodzenia jako inspiracja do tworzenia teatrzyku ludowego.

2. Plastyka na ludowo w pracy z dzieckiem przedszkolnym, propozycje ciekawych pomysłów i wzorów.

3. Działalność plastyczna przedszkolaków w różnych materiałach, technikach i formach, wokół świat Bożego Narodzenia.

UWAGA:  proszę przynieść na warsztat tekturki do odrysowywania szablonów oraz kolorowe kartki ( w tym kolor zielony).

Szkolenie organizuje i prowadzi nauczyciel konsultant Renata Chmielewska e-mail rchmielewska@womkat.edu.pl tel. 32 2581397 wew.202. Serdecznie zapraszam.

Osoba do kontaktu: Renata Chmielewska
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 202 Nr sali: 58 email: rchmielewska@womkat.edu.pl
Data nadsyłania zgłoszeń: 18.10.2019 godz. 08:58

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych. Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach wysyłki informacji handlowej w formie newslettera. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.