Kurs języka angielskiego - poziom A2 (początkujący)
Termin od: 08.10.2019 godz. 16:00 do: 08.09.2020 godz. 17:00
Miejsce: RODN WOM Katowice Sala: 54

Kurs ma na celu ćwiczenie przede wszystkim sprawności mówienia w języku angielskim, komunikowania się w codziennych sytuacjach, opanowanie odpowiedniego zakresu słownictwa z rożnych dziedzin niezbędnego w komunikacji na początkowym etapie. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą w stanie porozumieć się w obcojęzycznym środowisku w codziennych sytuacjach.

Szczegółowy program kursu zostanie ustalony z uczestnikami na pierwszym spotkaniu.

Tytuł

Kurs języka angielskiego – poziom A2

Adresat

Osoby na początkowym etapie znajomości języka, które uczyły się już języka angielskiego, pragnące przypomnieć sobie i doskonalić znajomość tego języka

Zakres tematyczny

Kurs ma na celu ćwiczenie przede wszystkim sprawności mówienia w języku angielskim, komunikowania się w codziennych sytuacjach,   opanowanie odpowiedniego zakresu słownictwa z rożnych dziedzin niezbędnego w  komunikacji na początkowym etapie. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą w stanie porozumieć się w obcojęzycznym środowisku w codziennych sytuacjach.

Kierownik szkolenia

Joanna Drążek

Prowadzący

Marcin Gliński - Osoba prowadząca kurs ma wysokie kompetencje zawodowe , jest pracownikiem naukowym UŚ. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych w RODN WOM i bardzo wysokie ewaluacje po każdym z kursów. Stosuje niestandardowe techniki nauczania języka   z uwzględnieniem wytycznych i celów  ww. kursu

Liczba godzin

60 (2 godziny lekcyjne raz w tygodniu)

Uwagi

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy ustalą dzień tygodnia i godzinę rozpoczęcia kursu najbardziej odpowiednią dla wszystkich

Cena kursu

Osoba do kontaktu: Joanna Drążek
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: jdrazek@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne
Data nadsyłania zgłoszeń: 08.09.2020 godz. 18:30

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych. Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach w celach wysyłki informacji handlowej w formie newslettera. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.