Kurs języka angielskiego - poziom A2 (początkujący)
Termin od: 08.10.2019 godz. 16:00 do: 24.08.2020 godz. 17:00
Miejsce: RODN WOM Katowice Sala: 54
Prowadzący szkolenie: J. Drążek

Kurs ma na celu ćwiczenie przede wszystkim sprawności mówienia w języku angielskim, komunikowania się w codziennych sytuacjach, opanowanie odpowiedniego zakresu słownictwa z rożnych dziedzin niezbędnego w komunikacji na początkowym etapie. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą w stanie porozumieć się w obcojęzycznym środowisku w codziennych sytuacjach.

Szczegółowy program kursu zostanie ustalony z uczestnikami na pierwszym spotkaniu.

Tytuł

Kurs języka angielskiego – poziom A2

Adresat

Osoby na początkowym etapie znajomości języka, które uczyły się już języka angielskiego, pragnące przypomnieć sobie i doskonalić znajomość tego języka

Zakres tematyczny

Kurs ma na celu ćwiczenie przede wszystkim sprawności mówienia w języku angielskim, komunikowania się w codziennych sytuacjach,   opanowanie odpowiedniego zakresu słownictwa z rożnych dziedzin niezbędnego w  komunikacji na początkowym etapie. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą w stanie porozumieć się w obcojęzycznym środowisku w codziennych sytuacjach.

Kierownik szkolenia

Joanna Drążek

Prowadzący

Marcin Gliński - Osoba prowadząca kurs ma wysokie kompetencje zawodowe , jest pracownikiem naukowym UŚ. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych w RODN WOM i bardzo wysokie ewaluacje po każdym z kursów. Stosuje niestandardowe techniki nauczania języka   z uwzględnieniem wytycznych i celów  ww. kursu