Jak wykorzystać wyniki egzaminu ósmoklasisty do opracowania programu poprawy efektów kształcenia?
Termin: 27.08.2019 godz. 10:0013:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 76
Prowadzący szkolenie: Cezary Lempa, Ewa Chorąży

Warsztaty są przeznaczone dla nauczycieli, którzy przygotowują w szkole analizę wyników egzaminu ósmoklasisty.

Na warsztatach zostanie zaprezentowana aplikacja, którą można wykorzystać w przygotowaniu analizy wyników aby opracować rekomendacje i zaplanować działania spełniając charakterystykę Wymagania 8 - szkoła lub placówka, organizując procesy edukacyjne, uwzględnia wnioski z analizy wyników egzaminu ósmoklasisty egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych. (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań wobec szkół i placówek (Dz. U. 2017; Poz. 1611).

Osoba do kontaktu: Cezary Lempa
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 221 Nr sali: 92 email: cezaryl@womkat.edu.pl