Inspirujące innowacje na nowy rok szkolny
Termin: 26.08.2019 godz. 11:0014:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: 83
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Wszyscy słyszeliśmy o ciekawych formach aktywizowania, które ktoś, gdzieś wykorzystuje w swojej codziennej pracy z uczniami. Warto się im przyglądać, ale nie tylko po to, aby w prosty sposób móc je naśladować u siebie. Zdecydowanie korzystniej byłoby wykryć czynniki, dzięki którym takie formy pracy przynoszą oczekiwane rezultaty. To na tym polega właściwie rozumiany „benchmarking”, czyli uczenie się od innych i twórcze adaptowanie najlepszych praktyk edukacyjnych w swojej pracy. W trakcie naszego spotkania podejmiemy właśnie taką próbę. Zapraszam serdecznie!

Organizacja i prowadzenie:

Krzysztof Bednarek – nauczyciel - konsultant; edukator

Program:

1. Skuteczne motywowanie uczniów z wykorzystaniem ich aktywizowania - wprowadzenie.
  2. Aktywność ucznia jako element wspierania procesu kształcenia kompetencji kluczowych.
  3. Przykłady inspirujących innowacji do wykorzystania w aktywizowaniu uczniów - przegląd.
  4. Benchmarking (analiza porównawcza) najlepszych praktyk edukacyjnych – jak uczyć się od innych i twórczo wykorzystać to w swojej pracy i szkole.

Uwaga!

BRAK WOLNYCH MIEJSC