IV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników” edycja 2018/2019 - finał ogólnopolski
Termin: 10.05.2019 godz. 13:0016:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach Sala: Aula górna

IV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

edycja 2018/2019 - finał ogólnopolski

10 maja 2019 r., godz. 13.30, aula górna

Miejsce: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach, ul. Wyszyńskiego 7.

13.00 – Rejestracja finalistów konkursu.
13.30 – Uroczyste rozpoczęcie finału IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników” przez dra Jerzego Grada, dyrektora RODN „WOM” w Katowicach,  Krzysztofa Kobiałkę, dyrektora PBW im. J. Lompy w Katowicach oraz Iwonę Brzezińską, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Katowicach oraz Janusza Pipera, prezesa Stowarzyszenia „Wielka Liga” i nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 1 w Katowicach.
13.40 – Omówienie  przebiegu finału konkursu: Janusz Piper.
14.00Rozpoczęcie testu finałowego konkursu.
15.00 – Spotkanie finalistów po zakończonym teście na auli górnej.
15.30 – Prezentacja o Katowicach: przedstawiciel Wydziału Promocji Urzędu Miasta Katowice.
16.15 – Zakończenie finału konkursu.

Informacje dla opiekunów finalistów konkursu.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach, które odbędą się w godz. 14.00 – 14.45 (w czasie pisania testu finałowego):

• FEEDBACK czyli jak to jest z komunikacją, prowadząca: Anna Czarlińska-Wężyk, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Katowicach.
  • Galerie i muzea dla dzieci i młodzieży, prowadząca: Aleksandra Gorzelik, nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Katowicach.
  • Szlak Zabytków Techniki i nie tylko... czyli co ciekawego w naszej okolicy, prowadzący: Andrzej Musiał nauczyciel konsultant RODN „WOM” w Katowicach.

Osoba do kontaktu: Aldona Ferdyn
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 201 Nr sali: 74 email: aferdyn@womkat.edu.pl