Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> Kurs kwalifikacyjny - Zarządzanie oświatą

Kurs kwalifikacyjny - Zarządzanie oświatą

Kurs kierowany jest do nauczycieli wszystkich specjalności i poziomów nauczania, niezależnie od stopnia awansu zawodowego, którzy chcą nabyć kwalifikacje do zarządzania szkołami i placówkami oświatowymi lub są zainteresowani doskonaleniem zawodowym, pragnący zdobyć wiedzę praktyczną i umiejętności z zakresu organizacji i zarządzania w edukacji.

Ukończenie kursu pozwala na ubieganie się o stanowisko dyrektora w dowolnej placówce oświatowej. Terminy zakończenia kursów są bardzo dogodne (luty/marzec 2022 r.), gdyż pozwalają na wzięcie udziału w konkursie na stanowisko dyrektora wiosną 2022 r.

Prowadzący zajęcia to osoby z dużym doświadczeniem w zakresie zarządzania oświatą.

Obecnie trwa nabór na kurs prowadzony w weekendy (proponowany termin nr 1) lub w środy (proponowany termin nr 2)

NazwaData
rozpoczecia

Informator WOM - Zarządzanie oświatą
Zarządzanie oświatą. Proponowany termin nr: 1 08.05.2021
W trakcie
Zarządzanie oświatą

Proponowany termin nr: 2

(ostatnie wolne miejsca)

30.06.2021
Zapisz się!

Tytuł szkolenia

Adresat

Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

• Liczba godzin: 216

• Cena kursu: 1 600 zł

Nauczyciele  wszystkich specjalności i poziomów nauczania, niezależnie od stopnia awansu zawodowego, którzy chcą nabyć kwalifikacje do zarządzania szkołami i placówkami oświatowymi.

Terminy kursu dostosowane do terminów konkursów na dyrektora.

Kurs daje uprawnienia tożsame ze studiami podyplomowymi.