Zmiany w nauczaniu biologii w szkole ponadpodstawowej - nowa podstawa programowa z biologii
Termin: 25.03.2019 godz. 15:0018:00
Miejsce: RODN "WOM" Katowice Sala: 87
Prowadzący szkolenie: Adam Pukocz

Tematyka szkolenia obejmuje analizę nowej podstawy programowej w kontekście zmian i różnic z dotychczas obowiązującą podstawą programową z biologii.

Szkolenie jest adresowane do nauczycieli biologii uczących w szkołach ponadpodstawowych.

Podczas szkolenia omawiane będą zapisy podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych dla zakresu podstawowego i rozszerzonego w kontekście wymagań egzaminacyjnych, a także zmian względem dotychczas obowiązującej podstawy programowej. Udział w szkoleniu pozwoli nauczycielon biologii z większą pewnością i świadomością prowadzić lekcje w oparciu o wymagania określone w rozporządzeniu w sprawie podstawy programowej w roku szkolnym 2019/2020 i kolejnych.

Osoba prowadząca:

Adam Pukocz, konsultant w pracowni Zarządzania i Analiz Oświatowych, Członek zespołu ekspertów do prac nad tworzeniem podstawy programowej kształcenia ogólnego w zakresie biologii, Rzeczoznawca MEN podręczników szkolnych do kształcenia ogólnego w zakresie biologii, Członek Komitetu Głównego Olimpiady Biologicznej, Arbiter w zakresie egzaminu maturalnego z biologii.

Osoba do kontaktu: Adam Pukocz
Nr tel: 32 203 59 67 wew: 223 Nr sali: 60 email: apukocz@womkat.edu.pl