Szkolenie dla nauczycieli prowadzących zajęcia szkolne dla uczniów ubiegających się o kartę rowerową
Termin: 05.01.2019 godz. 09:0014:00
Miejsce: Szkolenia zorganizowane jest we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach, uprawnia nauczycieli do szkolenia oraz egzaminowania uczniów ubiegających się o kartę rowerową Sala: Aula dolna
Prowadzący szkolenie: Jacek Wójcik, Maciej Wójcik, Piotr Wróbel, Andrzej Musiał

Program szkolenia:

1. Pierwsza pomoc przedlekarska

2. Metodyka nauczania

3. Przepisy ruchu drogowego

4. BRD - profilaktyka

Szkolenie prowadzi Jacek Wójcik - pracownik WORD Katowice oraz doświadczeni ratownicy medyczni. Wszyscy prowadzący od kilku lat współpracują z RODN "WOM" w zakresie realizacji szkoleń. Szczególnym uzananiem słuchaczy cieszą sie zajęcia z ratownictwa medycznego z użyciem profesjonalnego sprzętu ratującego życie.

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników. Ukończenie szkolenia daje uprawnienia do prowadzenia zajęć oraz egzaminowania uczniów ubiegajacych sie o wydanie karty rowerowej.

Osoba do kontaktu: Andrzej Musiał
Nr tel: 32 203 78 46 wew: 120 Nr sali: 74 email: amusial@womkat.edu.pl