Rozwijanie umiejętności mówienia na lekcjach języka obcego
Termin: 20.05.2019 godz. 15:3019:30
Miejsce: RODN WOM Sala: 46
Prowadzący szkolenie: Joanna Drążek

Celem kursu jest

1. Zapoznanie nauczycieli z wybranymi technikami pracy na lekcjach języków obcych rozwijających umiejętność mówienia.
  2. Uwrażliwienie nauczycieli na sposoby aktywizacji uczniów na lekcjach języków obcych.
  3. Pomoc nauczycielom w doborze technik służących rozwijaniu umiejętności mówienia.

Moduł I:  Sprawność mówienia w języku obcym                                      1 godzina

Moduł II:    Rozwijanie sprawności mówienia  - wypowiedź                      3 godziny

Moduł III:     Rozwijanie kompetencji komunikacyjnej                               1 godzina

Osoba do kontaktu: Joanna Drążek
Nr tel: 32 258 38 01 wew: 122 Nr sali: 59 email: jdrazek@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 45 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.