Zarządzanie Oświatą
Termin: 24.10.2018 godz. 15:0019:00
Miejsce: RODN WOM Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Cezary lempa

Rozpoczynamy nową edycję kursu kwalifikacyjnego "Zarządzanie oświatą". Zaczynamy 24 października 2018 r. Planowane zakończenie w czerwcu 2019 r.
Kurs jest przeznaczony dla kandydatów na dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz nauczycieli chcących podnieść swoje kwalifikacje.
Uczestnikami kursu mogą być nauczyciele posiadający odpowiedni poziom wykształcenia, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 27.10.2009r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach szkół i rodzajach placówek publicznych. Gwarantujemy najlepszą kadrę wykładowców. Kurs odbywa się w każdą środę.

Osoba do kontaktu: Jerzy Grad
Nr tel: 32 258 22 09 wew: 102 Nr sali: 57 email: jgrad@womkat.edu.pl
Informacje dodatkowe: Szkolenie płatne - 1400 zł od uczestnika
UWAGA! (Dotyczy szkoleń online)
  • Niewypełnienie druku zgłoszeniowego i niepodanie adresu mailowego skutkuje niemożnością wysłania linku do szkolenia i wystawienia zaświadczenia!
  • Po dokonaniu wpłaty i otrzymaniu linku do szkolenia, zwrot opłaty nie jest możliwy.