Jesteś tutaj: Strona główna > Info> Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe

Zaproszenie
dla doradców zawodowych i szkolnych doradców zawodowych


Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza w roku szkolnym 2016/2017 do współpracy doradców zawodowych i szkolnych doradców zawodowych ze szkół i placówek oświatowych z terenu woj. śląskiego w ramach utworzonej grupy wsparcia. Tematem wiodącym w tym roku będzie: „Środowisko pracy ucznia realizującego praktyczną naukę zawodu lub praktykę zawodową u pracodawcy”. 
W dalszym ciągu będziemy zajmować się zagadnieniami związanymi z kompleksową analizą poradnictwa edukacyjno-zawodowego uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z uwzględnieniem diagnozy obecnego stanu wsparcia młodzieży w konstruowaniu własnej kariery oraz przeciwnościami związanymi z wyborem zawodu. Siedzibą grupy wsparcia doradców zawodowych jest RODN „WOM” w Katowicach, a osobą odpowiedzialną za inicjowanie spotkań Maria Kaczmarek konsultantka ds. kształcenia zawodowego.
Najbliższe spotkanie grupy wsparcia przewidziano na 25 maja 2016 r. o godz. 12,30 w sali 41, RODN „WOM” W Katowicach ul. kard. Wyszyńskiego 7.

Maria Kaczmarek
(32) 25 99 848  e-mail: mkaczmarek@womkat.edu.pl


Opiekun grupy: Maria Kaczmarek