Efektywne zarządzanie czasem przez nauczyciela
Termin: 18.01.2018 godz. 14:0017:00
Miejsce: RODN "WOM" w Katowicach, s. 89 Sala: 89
Prowadzący szkolenie: Krzysztof Bednarek

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza zainteresowanych nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek, a także inne zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnym seminarium z warsztatami pt.:

„Efektywne zarządzanie czasem przez nauczyciela”

Termin i miejsce:

Gr. 2 – czwartek, 18 stycznia 2018r.,  godz. 14.00 – 17.00 (s. 89 – II piętro)

RODN „WOM” w Katowicach, ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7

Organizacja i prowadzenie seminarium:

Krzysztof Bednarek – konsultant ds. zarządzania oświatą w RODN „WOM” Katowice

Program seminarium:

1. 1.      Refleksja wokół kształtowania właściwej postawy wobec czasu (autodiagnoza).
  2. 2.      Metodologia (reguły; zasady) zarządzania czasem – wyznaczanie i planowanie celów (priorytetów).
  3. 3.      Jak radzić sobie ze „złodziejami czasu” – asertywność w procesie zarządzania czasem.
  4. 4.      Doskonalenie zarządzania czasem – codzienna organizacja pracy w warunkach szkolnych jako czynnik radzenia sobie ze stresem.
  5. 5.      Wymiana doświadczeń w zarządzaniu (dobrym gospodarowaniu) czasem.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w seminarium (do wyczerpania miejsc!). UWAGA: są dwa terminy/dwie oferty (!): 16 i 18 stycznia 2018r. Prosimy o podanie następujących informacji: imię i nazwisko; data i miejsce urodzenia; nazwa szkoły/placówki oraz wybrany termin swojego udziału w seminarium.

Wyłącznie mailowo:  kb@womkat.edu.pl